L'EQUIP DOCENT

EQUIP DIRECTIU 

DIRECTOR

JOAN PICART

SOTS-DIRECTORA

OLGA CANTÓS

CAP D'ESTUDIS D'INFANTIL I PRIMÀRIA

EVA FRANCO

CAP D'ESTUDIS D'ESO

PERE ROIG

MESTRES D'E.INFANTIL

TUTORA D'I3

SÍLVIA VÁZQUEZ

TUTORA D'I4

MERITXELL BALSELLS

TUTORA D'I5

EROLA MASIP

MESTRA DE REFORÇ

MARTA LEIVA I EMMA LASHERAS

TEI

CRISTINA BARBADILLO

ESPECIALISTA MÚSICA

SÍLVIA MALLOFRÉ

ESPECIALISTA E.FÍSICA

BERTA TOLOSANA

ESPECIALISTA ANGLÈS

SÍLVIA VÁZQUEZ

COORDINADORA

MARTA LEIVA

MESTRES D'E.PRIMÀRIA

TUTORA DE 1r

MONTSE DELGADO

TUTORA DE 2n

MONTSE ROSELL

TUTORA D'E 3r

NÚRIA SÁNCHEZ

TUTORA DE 4t

MONTSE ARNAU/NÚRIA QUEROL

TUTORA DE 5è

ROSA MARIA FIGUERA

TUTORA DE 6è

MONTSE GIOL

ESPECIALISTA DE MÚSICA

SÍLVIA MALLOFRÉ

ESPECIALISTA E.FÍSICA

BERTA TOLOSANA

ESPECIALISTA ANGLÈS

EVA FRANCO

ESPECIALISTA DE VISUAL I PLÀSTICA

ROSA M. FIGUERA

MESTRA DE RELIGIÓ

MONTSE GIOL

MESTRA D'E.ESPECIAL

DESIRÉE SÁEZ/CÈLIA VALIENTE

MESTRES D'ESO

TUTORA DE 1r

MARIA MONTANÉ

TUTOR DE 2n

JORDI ALCÓN

TUTORA D'E 3r

OLGA CANTÓS

TUTORA DE 4t

CARME GARRIGA

ESPECIALISTA DE MÚSICA

PLÀCID SANZ

ESPECIALISTA D'E. FÍSICA

GUILLEM MONTAGUT

ESPECIALISTA D'EVIP

CISCO GONZÁLEZ

ESPECIALISTES DE CIÈNCIES I MATES

MARIA MONTANÉ I JOAN PICART

ESPECIALISTA D'ANGLÈS

OLGA CANTÓS

ESPECIALISTA DE CATALÀ

CARME GARRIGA

ESPECIALISTES DE CASTELLÀ

CARME GARRIGA I PERE ROIG

ESPECIALISTA DE SOCIALS

PERE ROIG

ESPECIALISTA DE TECNOLOGIA

JORDI ALCÓN

AULA PSICOPEDAGÒGICA

LOGOPEDA (E.INFANTIL I PRIMÀRIA)

MONTSE ARNAU

MESTRA D'E.ESPECIAL (E.PRIMÀRIA)

DESIRÉE SÁEZ / CÈLIA VALIENTE

PSICÒLOGA I PSICOPEDAGOGA A ESO

EULÀLIA MARTÍNEZ

 

L'EQUIP AUXILIAR I DE SERVEIS

ADMINISTRACIÓ I SECRETARIA

ADMINISTRADORA

EVA LÓPEZ

SECRETARIA

OLGA CANTÓS

PORTERIA

PORTER D'EDUCACIÓ INFANTIL

IBÁN FERNÁNDEZ

PORTER DE PRIMÀRIA I ESO

LLUÍS SEBASTIAN

SERVEI D'ACOLLIDA

MATINS

VICENTA FERNÁNDEZ

TARDES

CRISTINA BARBADILLO, VICENTA FERNÁNDEZ I CARLES LÓPEZ

SERVEI DE NETEJA

ROSA DÍAZ

SANDRA HERNÁNDEZ

SERVEI DE MENJADOR E.INFANTIL

BERTA TOLOSANA

CRISTINA BARBADILLO

VICENTA FERNÁNDEZ

CARLES LÓPEZ

SERVEI DE MENJADOR E.PRIMÀRIA I ESO

GEMMA GÓMEZ

MARTA PÉREZ

ANA ARREBOLA

NÚRIA

CUINER: XAVIER MARIN

 

 

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

EDIFICI D'E. INFANTIL

 

EDIFICI D'E.PRIMÀRIA I ESO