CURS 2021-2022

 

Porteria a E.Primària i Eso: Lluís Sebastian

Porteria a E.Infantil: Ibán Fernández

 

Administradora: Eva López (horari d’atenció al públic dilluns de 9:00 a 17:00 hores i de dimarts a divendres de 9:00 a 16:00)

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 

Servei d’acollida a E.Infantil:

  • Vicenta Fernández: 
    • matins de 7:30 a 9:00h, de dilluns a divendres
    • tardes de 17:00 a 18:15h, els dilluns, dimecres i divendres
  • Nani Oliva:
    • tardes de 17:00 a 18:15 hores, els dimarts i dijous

Servei d’acollida a E.Primària:

  • Núria Campos (matins de 7:30 a 9:00 hores), de dilluns a divendres
  • Carles López (tardes de 17:00 a 18:15 hores), de dilluns a divendres

 

Important recordar que un servei d’acollida es fa per facilitar que els pares pugueu conciliar la vostra feina amb l’horari de l’escola. El servei d’acollida acaba quan veniu a recollir al vostre fill i, per tant, no us podreu quedar més estona dins l’escola. 

 

Educació Infantil

Tutoria a P3: Sílvia Vázquez

Tutoria a P4: Meritxell Balsells

Tutoria a P5: Erola Masip

Tècnica en Educació Infantil: Leti Bernad 

Àmbit artístic: Meritxell Balsells / Erola Masip / Marta Leiva / Sílvia Vázquez

Psicomotricitat: Marta Leiva / Erola Masip / Sílvia Vázquez

Anglès: Sílvia Vázquez

 

Coordinadora: Marta Leiva

 

Educació Primària

Tutoria a 1r: Sílvia Mallofré 

Tutoria a 2n: Montse Rosell 

Tutoria a 3r: Montse Arnau

Tutoria a 4t: Montse Delgado

Tutoria a 5è: Montse Giol

Tutoria a 6è: Núria Sánchez

Àmbit d’Educació Física: Berta Tolosana

Àmbit artístic: Sílvia Mallofré / Rosa M. Figuera

Àmbit lingüístic (anglès): Eva Franco

Àmbit lingüístic (castellà): Núria Querol / Montse Delgado / Cèlia Valiente

Religió: Montse Giol

 

Coordinadora / Cap d’estudis: Núria Querol

 

Educació Secundària

Tutoria a 1r: Laura Perramón

Tutoria a 2n: Maria Montané

Tutoria a 3r: Jordi Alcón

Tutoria a 4t: Joan Picart

Matèria d’Educació Física: Víctor Bermúdez

Matèria de Música: Mercè Català

Matèria d’EViP: Cisco González

Matèria d’Anglès: Olga Cantós

Matèria de Català: Laura Perramón

Matèria de Castellà: Cecilia Molla

Matèria de Socials: Maria Montané 

Matèria de Matemàtiques: Maria Montané i Joan Picart

Matèria de Tecnologia: Jordi Alcón

Matèria de Religió: Cecilia Molla

 

Coordinadora / Cap d’estudis: Olga Cantós

 

Auxiliar de Conversa: Rob MacDonald

 

Aula psicopedagògica

Logopeda infantil i primària: Eulàlia Martínez i Montse Arnau

Mestra d’educació especial a educació infantil: Desirée Sáez

Mestra d’educació especial a educació primària: Cèlia Valiente / Desirée Sáez

Psicopedagoga a l’ESO: Eulàlia Martínez

Psicòloga (EI, EP i ESO): Eulàlia Martínez

Vetlladora: Núria Campos

CAD (Comissió d’atenció a la diversitat): Eulàlia Martínez / Olga Cantós / Núria Querol / Cèlia Valiente / Desirée Sáez / Montse Arnau

 

Coordinadora: Eulàlia Martínez

 

Servei de menjador

Cuinera: Gemma Gómez

Ajudants de cuina: Jacqueline Díaz

Monitors de menjador a E.Infantil: Vicenta Fernández, Leti Bernad, Núria Campos i Nani Oliva

L’escola disposa de cuina pròpia i ofereix diferents menús per a necessitats particulars. L’equip de monitors el proporciona la Fundació PereTarrés.

 

Servei de neteja

Lunet Facility Services

 

 

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn